O nas


Firma GRANDCOM funkcjonuje na regionalnym rynku od ponad dziesięciu lat. Naszą główną ofertą jest sprzedaż i serwis kas i drukarek fiskalnych oraz profesjonalnego oprogramowania handlowego, księgowego i kadrowo-płacowego. Naszym klientom służymy szeroko zakrojoną pomocą począwszy od wdrożenia urządzenia fiskalnego na stanowisku pracy, po przygotowanie niezbędnych dokumentów urzędowych. Nasz asortyment zawiera urządzenia fiskalne oraz oprogramowanie renomowanych polskich producentów. Oferujemy także sprzedaż, wdrożenia i przedłużenia okresu ważności podpisów kwalifikowanych.

Jesteśmy partnerem handlowym firm:

INSERT    EUROCERT    ELZAB    POSNET    EMAR    ACLAS

Nasze usługi oferujemy na terenie Chełma i okolic (województwo lubelskie). Usługi serwisowe oraz handlowe świadczymy zarówno w naszej siedzibie w Chełmie jak i bezpośrednio w terenie – u klienta. Ze swojej strony oferujemy miłą i rzetelną obsługę, dokładamy wszelkich starań aby szybko zrealizować każde Państwa zamówienie oraz każde niezbędne czynności serwisowe.

Oprócz wyżej wymienionych produktów oferujemy także nowy sprzęt komputerowy, w tym zarówno stacjonarne zestawy konfigurowane indywidualnie pod potrzeby klienta, jak i gotowe zestawy komputerowe, notebooki i netbooki oraz urządzenia peryferyjne. Ponadto w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę oprogramowania w tym licencjonowane oprogramowanie serwerowe i ochronne. Nasz asortyment zawiera również materiały eksploatacyjne i biurowe.

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 502-468-064 oraz bezpośrednio w naszym biurze.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.